Psí salon

O Vašeho čtyřnohého chlupáče se postaráme s maximální péčí. Vlídné zacházení je samozřejmostí, pejsky neuspáváme ani nepoužíváme žádné zklidňující sedativa.

Před návštěvou salonu:

Pro některé psy může být návštěva salonu velmi stresující (špatná předchozí zkušenost, nové prostředí atd.), a proto Vás prosíme o splnění následujících bodů:

Pokud se rozhodnete navštívit náš salon, je nutné řádné očkování zvířete. Na zdravotní komplikace (po operaci nohou, kožní problémy, alergické reakce atd.) je nutno upozornit předem!

Bereme pouze objednané zákazníky. Pro rezervaci svého termínu zavolejte na tel: + 420 606 518 948. Pokud nedojdete na předem domluvený termín a neinformujete nás více než 24 hodin předem, další návštěva u nás již nebude možná.

Co nabízíme:

Beskydské psí centrum - psí salon Beskydské psí centrum - koupání a tříhání psů

Pracujeme převážně s kosmetikou Iv San Bernard:

Složení výrobků vychází z přírodních zdrojů, jako jsou např. řasy z mrtvého moře, olej z avokáda, norkový olej, olej ginkgo, extrakty z bambusu, z jojoby, z ginkgo, pižmo, červený jíl. Tato exklusivní kosmetika respektuje jednotlivé typy srsti, je schopna řešit některé problémy související s úpravou srsti psů a koček, jako je rozplétání a prevence zacuchání srsti, snadná česatelnost, výplachy chlupových folikulů po trimování a podpora růstu srsti. Některé přípravky jsou vhodné jako doplňková léčba kožních onemocnění. Více informací na www.ivsanbernard.it.

Ceník psího salonu